CMA02040X1001GB300 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 1K OHM 2% 0.4W 0204 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 kOhms ±2% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CMA02040X1001GB300 דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |