CMA02040X1509GB300
מק"ט מוצר של DigiKey
CMA-15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CMA-15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CMA-15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMA02040X1509GB300
תיאור
RES SMD 15 OHM 2% 0.4W 0204
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 Ohms ±2% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CMA02040X1509GB300 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C