CMA02040X1801GB300
מק"ט מוצר של DigiKey
CMA-1.8KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CMA-1.8KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CMA-1.8KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMA02040X1801GB300
תיאור
RES SMD 1.8K OHM 2% 0.4W 0204
תיאור מפורט
1.8 kOhms ±2% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CMA02040X1801GB300 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C