CMB02070X1002GB200
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1398-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1398-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1398-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMB02070X1002GB200
תיאור
RES 10K OHM 2% 1W MELF 0207
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±2% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CMB02070X1002GB200 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C