CMB02070X1303GB200
מק"ט מוצר של DigiKey
CMB-130KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CMB-130KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CMB-130KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMB02070X1303GB200
תיאור
RES SMD 130K OHM 2% 1W 0207
תיאור מפורט
130 kOhms ±2% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CMB02070X1303GB200 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C