CMB02070X1500GB200
מק"ט מוצר של DigiKey
CMB-150TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CMB-150CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CMB-150DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMB02070X1500GB200
תיאור
RES SMD 150 OHM 2% 1W 0207
תיאור מפורט
150 Ohms ±2% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CMB02070X1500GB200 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C