CMB02070X2201GB200 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 2.2K OHM 2% 1W 0207 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 kOhms ±2% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CMB02070X2201GB200 דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |