CMB02070X4703GB200
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1400-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1400-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1400-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMB02070X4703GB200
תיאור
RES 470K OHM 2% 1W MELF 0207
תיאור מפורט
470 kOhms ±2% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CMB02070X4703GB200 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C