MCT0603MD1001BP500 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 1K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |