MCT0603MD1001BP500
מק"ט מוצר של DigiKey
749-MCT0603MD1001BP500TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-MCT0603MD1001BP500CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-MCT0603MD1001BP500DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCT0603MD1001BP500
תיאור
RES 1K OHM 0.1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
1 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C