MMA02040C1005FB300
מק"ט מוצר של DigiKey
MMA-10MATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMA-10MACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMA-10MADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA02040C1005FB300
תיאור
RES SMD 10M OHM 1% 0.4W 0204
תיאור מפורט
10 MOhms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMA02040C1005FB300 דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C