MMA02040C2000FB300
מק"ט מוצר של DigiKey
MMA-200ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMA-200ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMA-200ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA02040C2000FB300
תיאור
RES SMD 200 OHM 1% 0.4W 0204
תיאור מפורט
200 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMA02040C2000FB300 דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C