MMA02040C5107FB300
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1089-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1089-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1089-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA02040C5107FB300
תיאור
RES 0.51 OHM 1% 0.4W 0204
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
510 mOhms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMA02040C5107FB300 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C