MMA02040C7503FB300 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 750K OHM 1% 2/5W MELF 0204 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 750 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MMA02040C7503FB300 דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |