MMA02040C7503FB300
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1923-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1923-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1923-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA02040C7503FB300
תיאור
RES 750K OHM 1% 2/5W MELF 0204
תיאור מפורט
750 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMA02040C7503FB300 דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C