MMA02040E1002BB300
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1934-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1934-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1934-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA02040E1002BB300
תיאור
RES 10K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMA02040E1002BB300 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
סדרה
מקדם טמפרטורה
±15ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C