MMA0204MC4704FB300
מק"ט מוצר של DigiKey
749-MMA0204MC4704FB300TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-MMA0204MC4704FB300CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-MMA0204MC4704FB300DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA0204MC4704FB300
תיאור
RES SMD 4.7M OHM 1% 0.4W MELF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 MOhms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מתח גבוה ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMA0204MC4704FB300 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C