MMA0204MC8203FB300
מק"ט מוצר של DigiKey
MMA-820KCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMA-820KCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMA-820KCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA0204MC8203FB300
תיאור
RES SMD 820K OHM 1% 0.4W MELF
תיאור מפורט
820 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מתח גבוה ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMA0204MC8203FB300 דגמים
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C