MMB02070C1004FB200 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 1M OHM 1% 1W 0207 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 MOhms ±1% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MMB02070C1004FB200 דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |