MMB02070C2407FB200
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1097-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1097-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB02070C2407FB200
תיאור
RES 0.24 OHM 1% 1W 0207
תיאור מפורט
240 mOhms ±1% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMB02070C2407FB200 דגמים
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C