MMB02070C3007FB200
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1099-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1099-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1099-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB02070C3007FB200
תיאור
RES 0.3 OHM 1% 1W 0207
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
300 mOhms ±1% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMB02070C3007FB200 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C