MMB02070C9107FB200
מק"ט מוצר של DigiKey
749-MMB02070C9107FB200TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-MMB02070C9107FB200CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-MMB02070C9107FB200DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB02070C9107FB200
תיאור
RES 0.91 OHM 1% 1W 0207
תיאור מפורט
910 mOhms ±1% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMB02070C9107FB200 דגמים
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C