MMB0207MC1004FB200
מק"ט מוצר של DigiKey
MMB-1.0MCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMB-1.0MCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMB-1.0MCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB0207MC1004FB200
תיאור
RES SMD 1M OHM 1% 1W MELF
תיאור מפורט
1 MOhms ±1% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מתח גבוה ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMB0207MC1004FB200 דגמים
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C