MMB0207MC3603FB200
מק"ט מוצר של DigiKey
MMB-360KCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMB-360KCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMB-360KCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB0207MC3603FB200
תיאור
RES SMD 360K OHM 1% 1W MELF
תיאור מפורט
360 kOhms ±1% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מתח גבוה ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMB0207MC3603FB200 דגמים
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C