MMB0207MC4703FB200
מק"ט מוצר של DigiKey
MMB-470KCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMB-470KCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMB-470KCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB0207MC4703FB200
תיאור
RES SMD 470K OHM 1% 1W MELF
תיאור מפורט
470 kOhms ±1% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מתח גבוה ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMB0207MC4703FB200 דגמים
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C