MMB0207SD6803BB200
מק"ט מוצר של DigiKey
749-MMB0207SD6803BB200TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-MMB0207SD6803BB200CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-MMB0207SD6803BB200DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB0207SD6803BB200
תיאור
MMB 0207-25 0.1% HV AT B2 680K
תיאור מפורט
680 kOhms ±0.1% 1W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם ציפוי דק
מאפיינים
אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C