MMU01020C1001FB300
מק"ט מוצר של DigiKey
MMU-1.0KCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMU-1.0KCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMU-1.0KCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMU01020C1001FB300
תיאור
RES SMD 1K OHM 1% 0.3W 0102
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms ±1% 0.3W נגד שבב MELF, 0102 מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMU01020C1001FB300 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C