PAC100001509FA1000
מק"ט מוצר של DigiKey
749-PAC100001509FA1000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-PAC100001509FA1000TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAC100001509FA1000
תיאור
RES 15 OHM 1W 1% AXIAL
תיאור מפורט
15 Ohms ±1% 1W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C