PAC300001201FAC000
מק"ט מוצר של DigiKey
749-PAC300001201FAC000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-PAC300001201FAC000TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAC300001201FAC000
תיאור
RES 1.2K OHM 3W 1% AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 kOhms ±1% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C