PAC300002200FAC000
מק"ט מוצר של DigiKey
749-PAC300002200FAC000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-PAC300002200FAC000TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAC300002200FAC000
תיאור
RES 220 OHM 3W 1% AXIAL
תיאור מפורט
220 Ohms ±1% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C