PAC500001009FAC000
PAC500001009FAC000
מק"ט מוצר של DigiKey
749-PAC500001009FAC000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-PAC500001009FAC000TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAC500001009FAC000
תיאור
RES 10 OHM 5W 1% AXIAL
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PAC500001009FAC000 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C