PTS0603M2B100RP100
מק"ט מוצר של DigiKey
749-PTS0603M2B100RP100TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-PTS0603M2B100RP100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-PTS0603M2B100RP100DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTS0603M2B100RP100
תיאור
SENSOR RTD 100OHM 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RTD‏ (גלאי טמפרטורה מבוסס התנגדות) פלטינום (pt‏) 3850ppm/°C 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTS0603M2B100RP100 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C
יצרן
Vishay
סיומת
לשוניות SMD‏ (SMT)
סדרה
מקדם טמפרטורה
3850ppm/°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם
0.5 mA
הרכבה משטחית
התנגדות ב- 0°C
100 Ohms
דירוג
לרכב
אפיצות ההתנגדות
±0.6%