PTS080501B500RPU00 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay
קיים במלאי: 506
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
RTD‏ (גלאי טמפרטורה מבוסס התנגדות) פלטינום (pt‏) 3850ppm/°C 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MFU 0805 (2012 metric)
Resistors: Hands on Electronic Simulation of an Optimized Linear Output Temperature Sensing Circuit
PTS080501B500RPU00
מק"ט מוצר של DigiKey
PTS080501B500RPU00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTS080501B500RPU00
תיאור
SENSOR RTD 500OHM 0.3% 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RTD‏ (גלאי טמפרטורה מבוסס התנגדות) פלטינום (pt‏) ±0.3% 3850ppm/°C 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
PTS080501B500RPU00 דגמים
קטגוריה
חומר RTD
פלטינום (pt‏)
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
סיומת
לשוניות SMD‏ (SMT)
אריזה
תיבה
מקדם טמפרטורה
3850ppm/°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם
0.4 mA
התנגדות ב- 0°C
500 Ohms
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אפיצות ההתנגדות
±0.3%