PTS0805M1B100RP100
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1057-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1057-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1057-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTS0805M1B100RP100
תיאור
SENSOR RTD 100OHM 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms RTD‏ (גלאי טמפרטורה מבוסס התנגדות) פלטינום (pt‏) 3850ppm/°C 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTS0805M1B100RP100 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C
יצרן
Vishay
סיומת
לשוניות SMD‏ (SMT)
סדרה
מקדם טמפרטורה
3850ppm/°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם
1 mA
הרכבה משטחית
התנגדות ב- 0°C
100 Ohms