PTS120601B500RP100
מק"ט מוצר של DigiKey
749-PTS120601B500RP100TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-PTS120601B500RP100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-PTS120601B500RP100DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTS120601B500RP100
תיאור
SENSOR RTD 500OHM 0.3% 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 Ohms RTD‏ (גלאי טמפרטורה מבוסס התנגדות) פלטינום (pt‏) ±0.3% 3850ppm/°C 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTS120601B500RP100 דגמים
קטגוריה
חומר RTD
פלטינום (pt‏)
יצרן
Vishay
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
סיומת
לשוניות SMD‏ (SMT)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
3850ppm/°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם
400 µA
התנגדות ב- 0°C
500 Ohms
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אפיצות ההתנגדות
±0.3%