SMM02040D1001BB300
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1365-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1365-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1365-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMM02040D1001BB300
תיאור
RES 1K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMM02040D1001BB300 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C