SMM02040D1003BB300
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1370-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1370-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1370-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMM02040D1003BB300
תיאור
RES 100K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
SMM02040D1003BB300 דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C