L65DR12L
מק"ט מוצר של DigiKey
L65DR12L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L65DR12L
תיאור
LED PNL IND RED DIFF 5MM PC PIN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LED מחוון לוח אדום מפוזר 30° 12V 10mA פין PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L65DR12L דגמים
קטגוריה
זרם
10mA
יצרן
Visual Communications Company - VCC
צורת הפתח בפאנל
עגול
סדרה
מידות הפתח בלוח
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
גודל העדשה
5mm, T-1 3/4
סטטוס החלק
פעיל
סגנון העדשה
עגול עם ראש כיפתי
סוג
LED
ערך נקוב במילי-קנדלה
30mcd
צבע מנורה
אדום
אורך גל - שיא
622nm
צבע עדשה
אדום
זווית צפייה
30°
שקיפות עדשה
מפוזר
תצורת הסיומת
פין PC
ערכים נקובים
DC
מספר מוצר בסיס
מתח
12V