Y005620K0000K0L אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
20 kOhms 0.75W, 3/4W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) יריעת מתכת 26.0 סיבוב כוונון צידי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Y005620K0000K0L
מק"ט מוצר של DigiKey
804-1011-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y005620K0000K0L
תיאור
TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 46
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
Y005620K0000K0L דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±15ppm/°C
יצרן
מספר הסיבובים
26.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
יריעת מתכת
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
20 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.75W, 3/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.270"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (6.86 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%