Y0059100R000K0L זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Y0059100R000K0L
מק"ט מוצר של DigiKey
Y0059100R000K0L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y0059100R000K0L
תיאור
TRIMMER 100OHM 0.75W PC PIN SIDE
תיאור מפורט
100 Ohms 0.75W, 3/4W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) יריעת מתכת 26.0 סיבוב כוונון צידי
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
התנגדות
100 Ohms
הספק (Watts)
0.75W, 3/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.270"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (6.86 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%