Y14730R00500B0R
מק"ט מוצר של DigiKey
Y1473-.005ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
Y1473-.005ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y14730R00500B0R
תיאור
RES 0.005 OHM 0.1% 3W 3637
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 mOhms ±0.1% 3W נגד שבב לא-סטנדרטי חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y14730R00500B0R דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
חישת זרם, עמיד לחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 170°C