Y14870R10000B9R
מק"ט מוצר של DigiKey
804-1045-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
804-1045-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
804-1045-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y14870R10000B9R
תיאור
RES 0.1 OHM 0.1% 1W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 mOhms ±0.1% 1W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת
מודלים EDA/CAD
Y14870R10000B9R דגמים
מקדם טמפרטורה
±15ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 170°C