Y14880R00200B9R
מק"ט מוצר של DigiKey
Y1488-.002BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
Y1488-.002BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
Y1488-.002BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y14880R00200B9R
תיאור
RES 0.002 OHM 0.1% 3W 3637
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 mOhms ±0.1% 3W נגד שבב לא-סטנדרטי חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y14880R00200B9R דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
חישת זרם, עמיד לחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 170°C