Y14880R00200B9R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 0.002 OHM 0.1% 3W 3637 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2 mOhms ±0.1% 3W נגד שבב לא-סטנדרטי חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | Y14880R00200B9R דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים חישת זרם, עמיד לחות |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 170°C |