Y14880R00500D9W זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
5 mOhms ±0.5% 3W נגד שבב לא-סטנדרטי חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Y14880R00500D9W
מק"ט מוצר של DigiKey
Y14880R00500D9W-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y14880R00500D9W
תיאור
RES 0.005 OHM 0.5% 3W 3637
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
Y14880R00500D9W דגמים
מקדם טמפרטורה
±15ppm/°C
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 170°C