Y1625100R000Q9R
מק"ט מוצר של DigiKey
Y1625-100ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
Y1625-100ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
Y1625-100ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y1625100R000Q9R
תיאור
RES SMD 100 OHM 0.02% 0.3W 1206
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.02% 0.3W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y1625100R000Q9R דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות, לא השראי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±0.2ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C