Y4021100R000B9W
מק"ט מוצר של DigiKey
804-1166-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y4021100R000B9W
תיאור
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y4021100R000B9W דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות, לא השראי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±0.2ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C