Y4022100R000Q9R
מק"ט מוצר של DigiKey
804-Y4022100R000Q9RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
804-Y4022100R000Q9RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
804-Y4022100R000Q9RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y4022100R000Q9R
תיאור
RES SMD 100 OHM 0.02% 1/5W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.02% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y4022100R000Q9R דגמים
מקדם טמפרטורה
±0.2ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C