Y4022100R000Q9R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 100 OHM 0.02% 1/5W 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 Ohms ±0.02% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | Y4022100R000Q9R דגמים |
קטגוריה | מאפיינים עמיד לחות, לא השראי |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±0.2ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |