Y4061464R000F0R
מק"ט מוצר של DigiKey
Y4061464R000F0R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y4061464R000F0R
תיאור
RES SMD 464 OHM 1% 0.12W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
464 Ohms ±1% 0.12W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
מודלים EDA/CAD
Y4061464R000F0R דגמים
מקדם טמפרטורה
±2.5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 225°C